ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej-OC (Haftpflichtversicherung) jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów. OC chroni Twój interes majątkowy w przypadku kolizji z udziałem Twojego samochodu i wyrządzenia szkody innym osobom.

Pamiętaj, że umowę ubezpieczenia OC musisz zawrzeć najpóźniej w dniu rejestracji swojego samochodu lub w dniu wygaśnięcia poprzedniej umowy OC.

Proponujemy Ci ubezpieczenia dodatkowe:
- Teilcasco (ubezpieczenie szyb, od kradzieży, złych warunków atmosferycznych, dzikich zwierząt)
- Vollcasco (ubezpieczenie od wandalizmu, nie ważne z czyjej winy jest szkoda, ubezpieczenie pokrywa koszty).

6 komentarzy:

 1. Teraz jest tak dużo ofert ,że ciężko jest wybrać coś właściwego. Ja na chwilę obecną korzystam z https://www.ubezpieczdirect.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ubezpieczenie samochodu czyli OC jest sprawą obowiązkową i raczej w tej kwestii nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Jak dla mnie doskonałym rozwiązaniem jest przede wszystkim korzystanie na bieżąco z kalkulatora OC https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ dzięki któremu możemy wybrać dla nas najbardziej dogodną ofertę. W końcu zazwyczaj klient szuka tanich ubezpieczeń o dość dobrym zakresie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ubezpieczenie pojazdu mechanicznego jest raczej normalną sprawą i tutaj nikt z nas nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Mogę polecić również lekturę https://cuk.pl/porady/czy-warto-ubezpieczyc-mieszkanie-pod-wynajem gdzie każdy z nas dowie się czy ubezpieczenie mieszkania pod wynajem to dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dobry artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń