ubezpieczenie oc

WYPOWIDEZENIE UBEZPIECZENIA OC
Ubezpieczenie samochodu należy wypowiedzieć miesiąc przed upływem roku ubezpieczeniowego. Rok ubezpieczeniowy często pokrywa się z rokiem kalendarzowym. W takim przypadku ubezpieczenie samochodu należy złożyć 30. listopada 2010. Ubezpieczenie należy złożyć w formie pisemnej bez podawania przyczyny. Jeżeli nie wypowiedzą Państwo do 30.listopada, ubezpieczenie zotanie przedłużone o kolejny rok.

Oferujemy Państwu tanie ubezpieczenia oc.

4 komentarze:

 1. Samo ubezpieczenie OC jest wymagane jeśli chcemy mieć na własność jakiś pojazd mechaniczny. Niekoniecznie on musi się nawet poruszać, ale polisa jest jak najbardziej potrzebna. Warto jest moim zdaniem korzystać z porównywarki https://kioskpolis.pl/ gdzie znajdziemy interesujące nas porównanie ofert ubezpieczeniowych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Samo ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i jeśli jesteśmy posiadaczami pojazdu mechanicznego to mamy obowiązek je płacić. Ja w takich wypadkach zawsze korzystam z kalkulatora OC https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac i jestem zdania, że lepszej opcji nigdzie indziej nie znajdę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakby nie było to ubezpieczenie OC jest u nas cały czas obowiązkowe i jakoś nie zapowiada się, aby ten stan się zmienił. Ja jeśli chcę znaleźć dobrą polisę to na stronie http://kompleksowaochrona.pl/ mogę sobie wszystko dokładnie wyliczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze należałoby dodać, że ubezpieczenie OC i AC od https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-oc-ac-poznan/charakteryzuje się bardzo dobrą jakością oraz ceną. Odkąd zaczęłam tam ubezpieczać swój samochód, to praktycznie nie odczuwam okresu kiedy przychodzi moment na wykupienie kolejnego ubezpieczenia.

  OdpowiedzUsuń